Sledovat film Nebezpečná rychlost online

Přehrajte si film Nebezpečná rychlost online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1055 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Nebezpečná rychlost na !
  Trailer k filmu Nebezpečná rychlost   Sledovat Nebezpečná rychlost online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Jan de Bont
Hrají a postavy:
Keanu Reeves (důstojník Jack Traven), Dennis Hopper (Howard Payne), Sandra Bullocková (Annie Porterová), Joe Morton (kapitán McMahon), Jeff Daniels (detektiv Harold 'Harry' Temple), Alan Ruck (Stephens)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Nezpomaluj nebo zemřeš! Nejúspěšnější akční film roku 1994!

Pevně se držte, běh napínavých scén, odvážných kaskadérských výkonů, neočekávané romance právě začíná, ve filmu, který budete chtít vidět znovu a znovu. Jack Traven, policejní specialista, který je poslán, aby zneškodnil bombu umístěnou pomstychtivým vyděračem na autobus. Situace je velmi vážná, Jack, kterému pomáhá cestující, musí udržovat rychlost autobusu nad 50mph (tj. asi 100 km/h), jinak bomba exploduje. A to není v ulicích Los Angeles vůbec jednoduché. A tak se před námi odvíjí nepřetržitá akce se spoustou překvapení, která Vás nenechá sedět klidně ve Vašich sedadlech.
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski