Sledovat film
Nebezpečná rychlost
online

Film Nebezpečná rychlost
  Trailer k filmu Nebezpečná rychlost Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 139 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nezpomaluj nebo zemřeš! Nejúspěšnější akční film roku 1994!
Pevně se držte, běh napínavých scén, odvážných kaskadérských výkonů, neočekávané romance právě začíná, ve filmu, který budete chtít vidět znovu a znovu. Jack Traven, policejní specialista, který je poslán, aby zneškodnil bombu umístěnou pomstychtivým vyděračem na autobus. Situace je velmi vážná, Jack, kterému pomáhá cestující, musí udržovat rychlost autobusu nad 50mph (tj. asi 100 km/h), jinak bomba exploduje. A to není v ulicích Los Angeles vůbec jednoduché. A tak se před námi odvíjí nepřetržitá akce se spoustou překvapení, která Vás nenechá sedět klidně ve Vašich sedadlech.

Režie: Jan de Bont
Hrají a postavy: Keanu Reeves (důstojník Jack Traven), Dennis Hopper (Howard Payne), Sandra Bullocková (Annie Porterová), Joe Morton (kapitán McMahon), Jeff Daniels (detektiv Harold 'Harry' Temple), Alan Ruck (Stephens)
Scénář: Graham Yost
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 26.8.2022 11:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko