Sledovat film
Vzorec pro vraždu
online

Film Vzorec pro vraždu
  Trailer k filmu Vzorec pro vraždu Trailer
Přehrajte si film Vzorec pro vraždu HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 392 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Jejich plán je dokonalý. Má však jeden háček, nepočítá s ní... Jen policistka Sandra Bulocková má šanci odhalit pachatele smrtelně rafinovaného zločinu.
Specialistka na vraždy Cassie Mayweather je na stopě dvěma mladíkům, kteří spáchali pravděpodobně dokonalý zločin. Justin a Richard věří, že kombinací mazanosti s intelektem se jim podařilo spáchat vraždu, kterou policie nemůže nikdy vyřešit. Cassie díky svému zlozvyku neřídit se při vyšetřování příliš policejními pravidly dostane za parťáka nováčka Sama, který jedná přesně podle vyšetřovacího protokolu. Společně musí najít nejen způsob, jak spolu vycházet, ale hlavně tenkou nitku vedoucí k oběma chlapcům. Pro Casii je tento případ nejtěžším v její kariéře - v průběhu vyšetřování se jí vybavují vzpomínky, na které by nejraději dávno zapoměla. Díky své inteligenci je pro chlapce velkou hrozbou a mladíci brzy zjistí, že ve svém dokonalém plánu měli přece jen jednu malou trhlinu.

Žánr: Thriller, Komedie, Krimi
Hrají a postavy: Sandra Bullocková (Cassie Mayweatherová), Ryan Gosling (Richard Haywood), Michael Pitt (Justin Pendleton), Agnes Brucknerová (Lisa), Chris Penn (Ray), R.D. Call (Rod)
Scénář: Tony Gayton
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 26.5.2023 21:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська