Michael Pitt

herec|producent|scénárista
Michael Pitt - Rob the Mob
Michael Pitt - Rob the Mob
Narozen: 10.4.1981, West Orange, New Jersey, USA (42 let)
Výška: 180 cm
Rodné jméno: Michael Carmen Pitt
Michaela Pitt ztvárnil ve Snílcích roli mladého amerického studenta Matthewa, který většinu času tráví v pařížské Filmotéce, kde se později seznámí s Theem a Isabelle. Více

Kořeny Michaelova herectví sahají k divadelním začátkům na v létě 1999, kdy ztvárnil Daltona v představení New York Workshop *The Trestle at Pope Lick Creek (napsala Naomi Wallace, režie Lisa Peterson). Denník Daily Variety komentoval jeho vystoupení jako "poutavé" a New York Post napal: "Pitt vnáší do postavy Daltona poezii, vášeň a otevřenost, kterou si předloha a její inscenace zasluhují." Michael spolupracoval s Naomi Wallace na americkém uvedení hry *Birdy, která měla premiéru na Duke University na jaře 2000. Mezi další jeho divadelní úspěchy patří uvedení hry *Monster - adaptace Frankensteina od Mary Shelley, kterou režírovali Michael Grief a které byla oceněna Tony a Obie Award.

Michael též spolupracoval na prvním filmu Faye Dunnaway, na krátkometrážním snímku *The Yellow Bird. Mezi další jeho filmové úspěchy patří *Mambo Café a *Hi Life. Pro televizi ztvárnil vedlejší roli v seriálu *Law and Order (díl *Special Victims Unit) a opakovaně pak v seriálu *Dawson Creek - od roku 1999 až 2000.

Mimo herectví se Michael zajímá i o malbu, psaní, hudbu a režii a nedávno vydal debutové album se skupinou ´Pagoda´. Narodil se a vyrůstal v New Jersey. Méně
Přehrajte si filmy a seriály s Michaelem Pittem kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 318 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 229 Kč!

filmy a seriály s Michaelem Pittem připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina