Sledovat film
Konečně sami
online

Film Konečně sami
  Trailer k filmu Konečně sami Trailer
Přehrajte si film Konečně sami HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 553 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Komedie o novomanželích, kteří od svatby zažívají jedno nedorozumění za druhým.
Mladý lékař Petr Dvořák si bere sympatickou Martu Hábovou. Jejich svatební cestu do Benátek však nečekaně zkomplikuje matka Marty, bohatá, laskavá, ale velmi roztržitá dáma. Kvůli ní nepustí manžele přes hranice, jelikož nepřihlásili k proclení věci, které jim tajně přibalila na cestu, a vzápětí stráví noc za mřížemi, protože tchýně tajně přibalené věci ve své roztržitosti nahlásí jako ukradené, poté co ve svém domě přistihla dvojici lupičů. Manželství Petra a Marty se otřásá v základech. Poslední ránou je zpráva o tom, že Marta čeká dítě, kterou její matka v dobré víře poví Petrovi. Netuší však, že od svatby spolu nebyli ani na chvíli sami.

Žánr: Komedie
Režie: Miroslav Cikán
Hrají a postavy: Růžena Nasková (Marta Hábová), Natasa Gollová (Marta Dvořáková), Miroslav Homola (MUDr. Petr Dvořák), Jaroslav Marvan (JUDr. Karel Lehovec), Jindřich Plachta (Vinca Mácek - zloděj), Stanislav Neumann (Ferda Kalabis - zloděj)
Rok výroby: 1940
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima 6.8.2022 16:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko