Film Tetička

Sledovat film
Tetička
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bohatá tetička ušila na chamtivé dědice boudu!
Bohatá slečna Berta slaví šedesátiny, na které pozve všechny příbuzné. S gratulací však přichází pouze její přítel MUDr. Jelínek. Sluha Hynek se rozhodne Bertu pomstít a oznámí příbuzným, že tetička zemřela. Příbuzní dorazí do jejího domu v očekávání slibného dědictví. Znesvářené rodiny jsou plné zášti a když se objeví vzdálení příbuzní, se kterými nikdo nepočítal, strhává se v domě boj o majetek.

Žánr: Komedie
Režie: Martin Frič
Hrají a postavy: Růžena Nasková (Berta aunt), Ferenc Futurista (Hynek), František Smolík (MUDr. Jelínek), Theodor Pištěk (Eduard Svagrovský), Jaroslav Marvan (Arnost Dusbaba prokurista), Růžena Šlemrová (Marenka Dusbabová)
Scénář: Martin Frič
Země: Československo
Rok výroby: 1941
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko