Sledovat film Mravnost nade vše online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Mravnost nade vše
  Trailer k filmu Mravnost nade vše   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Hugo Haas (Prof. Antonín Karas), Světla Svozilová (Karolína Karasová), Adina Mandlová (Eva Karasová), Ladislav Boháč (MUDr. Jílkovský), Saša Rašilov (JUDr. Mach), Věra Ferbasová (Vera Gregorova)
Scénář:
Martin Frič, Hugo Haas, Otakar Vávra
Země:
Československo
Rok výroby:
1936
Popis:
Rozpustilá komedie o nejpočestnějším muži městečka, před kterým se nečekaně objeví jeho dávný prohřešek.

Profesor Karas a jeho rodina se řídí heslem "Mravnost nadevše". Otec rodiny má však nemanželskou dceru, kterou tají. Ta nastoupí do rodiny jako vychovatelka nejstarší dcery. Moderní děvče začne rozvracet zaběhnutý pořádek. Otec se bojí, že tajemství vyjde na povrch, a když jde za dcerou tajně v noci do pokoje, bere se to jako zálet.
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko