Film Výplata

Sledovat film
Výplata
online

Přehrajte si film Výplata online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1319 filmů a 128 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Pamatuj si budoucnost...
Michaelu Jenningsovi jde o život, ale zatím neví proč. Světoznámý génius se nechává najímat špičkovými firmami na specializované tajné projekty. Aby nevyzradil žádné tajemství, vymažou Jenningsovi pravidelně paměť vždy, když svoji práci dokončí. Za to je velmi dobře placen. Nyní očekává, že si za poslední tříletý projekt vydělá osmimístnou sumu, ale místo velké výplaty dostane obálku plnou náhodných předmětů. Zároveň mu zaměstnavatel oznámí, že se sám před měsícem svého honoráře vzdal.
A protože mu podle smlouvy byla vymazána paměť, Jennings neví jak se bránit, dokud v předmětech, které dostal, neobjeví klíč ke své minulosti. Nyní musí s pomocí Rachel, se kterou poslední tři roky pracoval a kterou miloval, poskládat dohromady jednotlivé útržky své minulosti dříve, než ho jeho předchozí zaměstnavatelé nechají zabít.

Žánr: Akční, Science Fiction, Thriller
Režie: John Woo
Hrají a postavy: Ben Affleck (Michael Jennings), Aaron Eckhart (James Rethrick), Uma Thurmanová (Rachel Porterová), Paul Giamatti (Shorty), Colm Feore (Wolfe), Joe Morton (Agent Dodge)
Scénář: Philip K. Dick, Dean Georgaris
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko