Sledovat film Absolon online

Přehrajte si film Absolon HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1419 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Absolon
  Trailer k filmu Absolon   Sledovat Absolon online
Žánr:
Akční, Science Fiction, Thriller
Režie:
David Barto
Hrají a postavy:
Christopher Lambert (Norman Scott), Lou Diamond Phillips (Walters), Kelly Brooková (Claire), Ron Perlman (Murchison), Roberta Angelicaová (Ruth), Neville Edwards (Jackson)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Vítejte ve světě vlastní smrti ...

Píše se rok 2007. Polovina lidstva planety Země umírá na smrtelný virus šířící se z mizejících deštných pralesů. Jediné, co proti němu zabírá, je zcela nově vyvinutý lék nazvaný Absolon. Jeho vynálezce je za záhadných okolností zavražděn a nejen vyšetřujícímu detektivovi Normanu Scotovi je jasné, že tajemství výroby léku je ztraceno. Ale něco tu nehraje. Norman je vzápětí sám úmyslně nakažen virem a dostává za úkol nalézt během tří dnů lék. Jedině tak může zachránit sebe i zbytek lidstva.
Hodnocení:
44 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko