Film Utopenec na útěku

Sledovat film
Utopenec na útěku
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zachraňte houslistu Ryana! Uprchlík se statečným srdcem se vydává v jasném nebezpečí na mision impossible, aby s pobřežní hlídkou překonal osudovou přitažlivost a dokázal svou nevinu...
Série bláznivých komedií s Lesliem Nielsenem v hlavní roli opět posílila Pravdivý příběh podle skutečných událostí z jiných filmů právě začíná Na mušce je Uprchlík, Mission Impossible, Jasné nebezpečí, Casablanca, Osudová přitažlivost, Titanic, Zachraňte vojína Ryana a množství dalších filmů Případ houslového virtuóza a jednonohého, jednorukého a jednookého zločince patří k nejbláznivějším případům, jaké FBI zaznamenala za dobu své historie.

Žánr: Akční, Komedie
Režie: Pat Proft
Hrají a postavy: Leslie Nielsen (Ryan Harrison), Richard Crenna (Fergus Falls), Kelly LeBrocková (Lauren Goodhueová), Melinda McGrawová (Cass Lakeová), Michael York (Hibbing Goodhue), Sandra Bernhardová (Doktorka Fridleyová)
Scénář: Pat Proft
Země: Německo, USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 63 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko