Film Jackpot

Sledovat film
Jackpot
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Neuvěřitelný příběh čtyř mužů, kteří si společně vsadili na fotbalový zápas a nečekaně vyhráli 1.739.361 liber. Jenže ne vše probíhá tak, jak by mělo.
Oscar Svendsen se vzbudí vyděšený a zakrvácený ve striptérském baru s brokovnicí v ruce. Kolem něj je osm mrtvých mužů a míří na něj policie. Oscarovi je jasné, že je nevinný. Všechno to začalo, když čtyři chlápci vyhráli v sázkách 1,7 milionu.

Žánr: Akční, Komedie, Krimi, Thriller
Režie: Magnus Martens
Hrají a postavy: Kyrre Hellum (Oscar Svendson), Henrik Mestad (Solor), Marie Blokhus (Gina), Mads Ousdal (Thor Eggen), Andreas Cappelen (Dan Treschow), Arthur Berning (Billy Utomjordet)
Scénář: Magnus Martens, Jo Nesbo
Země: Norsko
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko