Sledovat film Velký táta online

Přehrajte si film Velký táta online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Velký táta na !
  Trailer k filmu Velký táta   Sledovat Velký táta online
Žánr:
komedie
Režie:
Dennis Dugan
Hrají a postavy:
Adam Sandler (Sonny Koufax), Joey Lauren Adamsová (Layla Maloneyová), Jon Stewart (Kevin Gerrity), Dylan Sprouse (Julian McGrath), Cole Sprouse (Julian McGrath), Josh Mostel (Arthur Brooks)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Skvělá komedie s nezaměnitelným Adamem Sandlerem ...

Sonny nedávno překročil třicítku ale stále je vlastně velké dítě. Proč se ale stát zodpovědným, když život nabízí tolik vzrušující zábavy? Jednoho dne se ale něco změní a to, když se u něho doma objeví malý Julian. Sonny se rozhodne o mrňouse postarat a tak dokázat sobě i své přítelkyni, že odpovědnost mu zase není až tak cizí. S přítelkyní to nakonec nevyjde, ale všechno zlé je pro něco dobré a tak v sobě tyhle dvě velké děti nalézají zalíbení. Jak asi tohle šílené soužití může dopadnout?
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski