Sledovat film Tři vejce do skla online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tři vejce do skla
  Trailer k filmu Tři vejce do skla   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Vlasta Burian (Vincenc Babocka / Leon Weber / Prince Nariskin), Antonín Novotný (Van Houden), Helena Bušová (Sandra, sekretárka), Míla Reymonová (Jirina, Weberova milenka), Bohuš Záhorský (Alois, Weberuv komplic), Rudolf Kadlec (Yohir, nepravý maharadza)
Země:
Československo
Rok výroby:
1937
Popis:
Česká filmová komedie o omylu, který z bezvýznamného policejního úředníka udělá úspěšného detektiva.

Vincenc Babočka, bezvýznamný zaměstnanec policejní stanice, si v soukromí hraje na detektiva přesvědčen o svých výjimečných schopnostech. Dovolená v Karlových Varech mu však zcela nečekaně poskytne příležitost dokázat, co v něm opravdu vězí. Omylem je totiž považován za mezinárodního a policií stíhaného dobrodruha Leona Webera. Rozhodne se využít záměny a odhalit Weberovy komplice, chystající krádež diamantů patřících maharádžovi z Yohiru. Podle Weberova plánu se s maharádžou seznámí v přestrojení za generála Nariškina, ale vše klape jen do chvíle, kdy se ve městě objeví skutečný Weber.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski