Film
Kasaři

Film Kasaři
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Kasaři

V jedné továrně někdo vyloupil pokladnu a všechno nasvědčuje tomu, že je to práce bývalých kasařů.
Fiala, bývalý specialista na vylupování nedobytných pokladen se definitivně rozloučil se svou zločineckou minulostí a pokouší se žít poctivě. Jedné noci však někdo v továrně, kde je zaměstnán vyloupí trezor a způsob i řada stop, které kriminalisté zajistí na místě činu nasvědčuje nejen tomu, že jde o práci zkušeného profesionála, ale že pachatelem je právě Fiala. Poručík Rybák, který je vyšetřováním případu pověřen však starému kasaři věří a proto vede pátrání velmi diskrétně. Jenže časem na něj začnou nadřízení tlačit, aby případ uzavřel a navíc každá další stopa ukazuje přímo na Fialu. Ten se však brání a ve snaze odvrátit od sebe podezření, které by zkomplikovalo život nejen jemu, ale také jeho synovi Karlovi, se rozhodne pomoci poručíku Rybákovi najít skutečného pachatele.

Žánr: Komedie, Krimi
Hrají a postavy: Josef Beyvl (Hása), Jiřina Bohdalová (Slávka), Eman Fiala (Kilián), Josef Gruss (nadporučík Vejrych), Rudolf II. Hrušínský (kapitán Smok), Josef Kemr (Krumpera)
Rok výroby: 1958
Hodnocení: 59 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina