Sledovat film Kasaři online

Přehrajte si film Kasaři online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi Kasaři na !
  Sledovat Kasaři online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Pavel Blumenfeld
Hrají a postavy:
Josef Beyvl (Hása), Jiřina Bohdalová (Slávka), Eman Fiala (Kilián), Josef Gruss (nadporučík Vejrych), Rudolf II. Hrušínský (kapitán Smok), Josef Kemr (Krumpera)
Země:
Československo
Rok výroby:
1958
Popis:
V jedné továrně někdo vyloupil pokladnu a všechno nasvědčuje tomu, že je to práce bývalých kasařů.

Fiala, bývalý specialista na vylupování nedobytných pokladen se definitivně rozloučil se svou zločineckou minulostí a pokouší se žít poctivě. Jedné noci však někdo v továrně, kde je zaměstnán vyloupí trezor a způsob i řada stop, které kriminalisté zajistí na místě činu nasvědčuje nejen tomu, že jde o práci zkušeného profesionála, ale že pachatelem je právě Fiala. Poručík Rybák, který je vyšetřováním případu pověřen však starému kasaři věří a proto vede pátrání velmi diskrétně. Jenže časem na něj začnou nadřízení tlačit, aby případ uzavřel a navíc každá další stopa ukazuje přímo na Fialu. Ten se však brání a ve snaze odvrátit od sebe podezření, které by zkomplikovalo život nejen jemu, ale také jeho synovi Karlovi, se rozhodne pomoci poručíku Rybákovi najít skutečného pachatele.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.