Film
Pumpaři od Zlaté podkovy

Film Pumpaři od Zlaté podkovy
  Trailer  k filmu Pumpaři od Zlaté podkovy
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Kriminální komedie o malých i velkých machinacích kolem socialistického benzínu.
Kriminální komedie Pumpaři od Zlaté podkovy byla natočena na motivy volně zpracovaného konkrétního případu rozkrádání u benzinového čerpadla. U jedné benzínky pracuje stálá parta: Vávra, ing. Stejskal, Karafa a Dvořák. Práce jim jde od ruky a z toho plynou i "patřičné" zisky do jejich vlastní kapsy. Jediný, kdo s těmito kšefty nechce mít nic společného, je starý Dvořák, který se rozhodl, že změní zaměstnání. V této době se u čerpadla uchází o místo mladík Černý. Vedoucí Vávra - ač nerad - ho musí zapracovat...

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Otakar Fuka
Hrají a postavy: Jiří Bartoška (Zdeňek Černý), Josef Vinklář (Vávra), Miroslav Moravec (Ing. Stejskal), Jiří Krampol (Karafa), Václav Lohninský (Dvořák), Karolina Slunéšková (Bobina)
Rok výroby: 1978
Hodnocení: 70 %
Vysíláno na: Prima
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina