Sledovat film Pumpaři od Zlaté podkovy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Pumpaři od Zlaté podkovy
  Trailer k filmu Pumpaři od Zlaté podkovy   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Otakar Fuka
Hrají a postavy:
Jiří Bartoška (Zdeňek Černý), Josef Vinklář (Vávra), Miroslav Moravec (Ing. Stejskal), Jiří Krampol (Karafa), Václav Lohninský (Dvořák), Karolina Slunéšková (Bobina)
Scénář:
Vojtěch Měšťan, Otakar Fuka
Země:
Československo
Rok výroby:
1978
Popis:
Kriminální komedie o malých i velkých machinacích kolem socialistického benzínu.

Kriminální komedie Pumpaři od Zlaté podkovy byla natočena na motivy volně zpracovaného konkrétního případu rozkrádání u benzinového čerpadla. U jedné benzínky pracuje stálá parta: Vávra, ing. Stejskal, Karafa a Dvořák. Práce jim jde od ruky a z toho plynou i "patřičné" zisky do jejich vlastní kapsy. Jediný, kdo s těmito kšefty nechce mít nic společného, je starý Dvořák, který se rozhodl, že změní zaměstnání. V této době se u čerpadla uchází o místo mladík Černý. Vedoucí Vávra - ač nerad - ho musí zapracovat...
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko