Sledovat film
Thelma a Louise
online

Film Thelma a Louise
  Trailer k filmu Thelma a Louise Trailer
Přehrajte si film Thelma a Louise HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 497 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Dobrodružná road movie, která je současně s psychologickým dramatem dvou žen, které se vydávají na cestu ke svobodě, za kterou jsou ochotny zaplatit i cenu nejvyšší.
Ušlápnutá Thelma Dickinsonová, kterou doma drží zkrátka silácký manžel, a její kamarádka, samostatná servírka Louise Sawyerová, si jednou vyjedou spolu na víkend v horách. Ani jedna z nich netuší, jak se jejich nevinný útěk od všedních starostí zvrtne. Vše se zhatí ve chvíli, kdy se Thelmu pokusí znásilnit jejich náhodný známý. V Louise, která má revolver, se v té chvíli cosi zlomí a neurvalý surovec za to zaplatí životem. Výletnice, které se těšily na dva dny oddechu, jsou od té chvíle na útěku před zákonem.

Režie: Ridley Scott
Hrají a postavy: Susan Sarandonová (Louise Sawyerová), Geena Davisová (Thelma Dickinsonová), Harvey Keitel, Michael Madsen (Jimmy), Christopher McDonald (Darryl), Stephen Tobolowsky (Max)
Scénář: Callie Khouri
Země: USA
Rok výroby: 1991
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 5.2.2023 22:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська