Sledovat film 25. hodina online

Přehrajte si film 25. hodina online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1485 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film 25. hodina
  Trailer k filmu 25. hodina   Sledovat 25. hodina online
Žánr:
Drama, Krimi
Režie:
Spike Lee
Hrají a postavy:
Edward Norton (Monty Brogan), Philip Seymour Hoffman (Jakob Elinsky), Barry Pepper (Frank Slaughtery), Rosario Dawsonová (Naturelle Rivierová), Anna Paquinová (Mary D'Annunzio), Brian Cox (James Brogan)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Máš posledních 24 hodin na to, abys jednal správně.

Svobodný život Montyho Brogana se rychle chýlí ke konci - za 24 hodin si začne odpykávat sedmiletý trest ve vězení. Někdejší král Manhattanu dá brzy sbohem způsobu života, na který si zvykl - životnímu stylu, který mu otevřel dveře nejluxusnějších newyorkských klubů, ale také jej odcizil od jeho nejbližších. Během posledního dne na svobodě se Marty pokusí znovu spojit se svým otcem, který na něj nikdy nezanevřel, a sejde se se dvěma nejlepšími přáteli ze starých časů, Jacobem a Slaughterym. Ve hře je také jeho přítelkyně Naturelle, která mohla (ale nemusela) být člověkem, díky jehož informaci se o Montyho začala zajímat policie. Monty si není ničím příliš jistý, ale s rychle ubývajícím časem je třeba učinit několik důležitých rozhodnutí.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko