Sledovat film
S nasazením života
online

Film S nasazením života
  Trailer k filmu S nasazením života Trailer
Přehrajte si film S nasazením života HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 321 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Tajní agenti chrání amerického prezidenta před nebezpečným psychopatem.
Agent tajné služby Frank Horrigan, sužovaný svým selháním při ochraně J.F.K., dostane druhou šanci, když 30 let od atentátu v Dallasu ohrožuje prezidentův život profesionální zabiják Mitch Leary, bývalý příslušník CIA, který se zapřísáhl, že prezidenta zabije. Film je příběhem muže, který hledá vlastní vykoupení. Musí zachránit život nejvyššímu americkému představiteli, i kdyby měl obětovat svůj vlastní. Frank přitom naráží na odpor vlastních kolegů, kteří neschvalují jeho konfrontační postoj a nejsou přesvědčeni, že Leary představuje skutečnou hrozbu. Horrigan se musí vypořádat s trvalou kritikou nadřízených i zvrácenou psychologií profesionálního zabijáka, který je vpravdě strašlivým protivníkem. Leary ví o Horriganově minulosti a využívá ji k tomu, aby ho vyváděl z míry v jejich smrtelné hře kočky s myší.

Hrají a postavy: Clint Eastwood (Frank Horrigan), John Malkovich (Mitch Leary), Rene Russová (Lilly Rainesová), Dylan McDermott (Al D'Andrea), Gary Cole (Bill Watts), Fred Dalton Thompson
Scénář: Jeff Maguire
Země: USA
Rok výroby: 1993
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 13.8.2022 21:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська