Sledovat film Země policajtů online

Přehrajte si film Země policajtů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1303 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Země policajtů
  Trailer k filmu Země policajtů   Sledovat Země policajtů online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
James Mangold
Hrají a postavy:
Sylvester Stallone (Freddy Heflin), Harvey Keitel (Ray Donlan), Ray Liotta (Gary Figgis), Robert De Niro (Moe Tilden), Peter Berg (Joey Randone), Janeane Garofalová (zástupkyně Cindy Bettsová)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Nikdo není nad zákonem.

Fiktivnímu městečku Garrison se říká Země policajtů - žije tu totiž mnoho mužů zákona. Místním šerifem je Freddy Heflin, ale nemá příliš pravomocí, protože pravidla hry v Garrisonu určují newyorští policisté. Jejich zásady ale nejsou moc čisté. Chtějí sice udržovat pořádek, ale sami zákon moc nectí. Freddy jejich taktiku brzy prokoukne a musí se rozhodnout: buď půjde v pohodě s davem, nebo se postaví hlavou proti zdi. Policejní inspektor Moe zjístí, že policisté v New Yorku se snaží zakrýt něco velkého, ale nemá důkazy. Klíč k celé záhadě má v ruce Garrysonský šerif a toho musí Moe dostat na svou stranu.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski