Sledovat film Země policajtů online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Země policajtů
  Trailer k filmu Země policajtů   Sledovat 1549 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
James Mangold
Hrají a postavy:
Sylvester Stallone (Freddy Heflin), Harvey Keitel (Ray Donlan), Ray Liotta (Gary Figgis), Robert De Niro (Moe Tilden), Peter Berg (Joey Randone), Janeane Garofalová (zástupkyně Cindy Bettsová)
Scénář:
James Mangold
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Nikdo není nad zákonem.

Fiktivnímu městečku Garrison se říká Země policajtů - žije tu totiž mnoho mužů zákona. Místním šerifem je Freddy Heflin, ale nemá příliš pravomocí, protože pravidla hry v Garrisonu určují newyorští policisté. Jejich zásady ale nejsou moc čisté. Chtějí sice udržovat pořádek, ale sami zákon moc nectí. Freddy jejich taktiku brzy prokoukne a musí se rozhodnout: buď půjde v pohodě s davem, nebo se postaví hlavou proti zdi. Policejní inspektor Moe zjístí, že policisté v New Yorku se snaží zakrýt něco velkého, ale nemá důkazy. Klíč k celé záhadě má v ruce Garrysonský šerif a toho musí Moe dostat na svou stranu.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko