Sledovat film Náhlý úder online

Přehrajte si film Náhlý úder online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Náhlý úder online
Žánr:
akční, drama, krimi
Režie:
Clint Eastwood
Hrají:
Clint Eastwood (Harry Callahan), Sondra Lockeová (Jennifer Spencerová), Pat Hingle (Jannings), Bradford Dillman (Kapitán Briggs), Paul Drake (Mick), Audrie J. Neenanová (Ray Parkinsová)
Země:
USA
Rok výroby:
1983
Popis:
Drsný Harry je opět v akci, tentokrát v malém městečku, kde se pouští do vyšetřování několika brutálních vražd.

S názorem, že práva mají pouze lidé dbalí zákona a smrtonosným koltem Magnum v podpažním pouzdře, vydává se inspektor Harry Callahan, zvaný Dirty Harry (Drsný Harry), který přes šediny neztratil nic ze své energie a odvahy, do pronásledování dalších zločinců. Opět má problémy, tentokrát nejen s nadřízenými, kteří nesouhlasí s jeho drsnými vyšetřovacími metodami, ale také s mafií, která se ho rozhodla zlikvidovat poté, co je připravil o jednoho z bosů. Je uklizen do malého městečka, kde má vyšetřit brutální vraždu. Callahan se neochotně podvolí a odjede vraždu vyšetřit, pronásledován neúnavnou mafií, která mu nepřestává usilovat o život. Brzy dojde k dalším vraždám a Callahan se přes snahu místních policistů překazit jeho vyšetřování prokouše k pravdě. Zjistí, že vrahem je mladá malířka, mstící se všem, kteří se před lety účastnili hromadného znásilnění, jehož obětí byla ona a její mladší sestra.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Nova Cinema

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.