Sledovat film
The Pledge
online

Film The Pledge
  Trailer k filmu The Pledge Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Detektiv Jack Nicholson přísahal, že vraha dostane. Za každou cenu...A jakou cenu za to zaplatí?
Hlavní postavou je vysloužilý detektiv Jerry Black. Během jeho posledního dne ve službě dochází k brutální vraždě mladé dívenky. Zanedlouho je zatčen mladý indián, který byl spatřen na místě činu a se svou kriminální minulostí se rychle stává hlavním podezřelým. Jeho vynucené přiznání ovšem Jerryho neuspokojí a navzdory tomu, že je případ oficiálně uzavřen, pokračuje s posedlou vytrvalostí v pátrání. Jak daleko bude ochoten pro splnění svého slibu zajít? A jakou cenu za to zaplatí?

Režie: Sean Penn
Hrají a postavy: Patricia Clarksonová (Margaret Larsenová), Beau Danielsová (Rudy), Benicio Del Toro (Toby Jay Wadenah), Dale Dickeyová (Strom), Wendy Morrow Donaldsonová (Resort Owner), Adrien Dorval (Šerif)
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi AXN 6.11.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська