Sledovat film
L.A. - Utajené skutočnosti
online

Film L.A. - Utajené skutočnosti
  Trailer k filmu L.A. - Utajené skutočnosti Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Všechno je podezřelé. Každý je na prodej. A nic není tak, jak se zdá.
Strastiplné pátrání po tajnostech hollywoodského podsvětí.
Los Angeles, začátek 50. let. Chlapíci z oddělení vražd a z protidrogového to někdy táhnou spolu, a jindy zase proti sobě. I oni však mají své meze - když zjistí, že s nimi někdo špinavě manipuluje. Zvlášť když objeví zločin, který je příliš podivný, než aby to nechali být. třeba jako masakr v nočním baru Nite Owl. Takový je I případ milionáře Patchetta, který má dobře zavedenou praxi s luxusními děvkami, vypadajícími jako filmové hvězdy. A začíná tady být příliš mnoho mrtvých, kteří mají něco společného. Kdo vězí za všemi špinavostmi?

Režie: Curtis Hanson
Hrají a postavy: Kevin Spacey (Seržant Jack Vincennes), Russell Crowe (Wendell White), Guy Pearce (Detekiv Lieutenant Edmund J Exley), James Cromwell (Kapitán Dudley Smith), Kim Basingerová (Lynn Brackenová), Danny DeVito (Sid Hudgens)
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 82 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 8.7.2022 22:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська