Film
Svědek obžaloby

Film Svědek obžaloby
  Trailer k filmu Svědek obžaloby Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Ve hře je těžký hrdelní zločin, proto obžalovaný zaslouží tu nejlepší obhajobu.
Zkušený advokát Wilfried Robarts obhajuje sympatického Leonarda Volea, který je obviněn ze zavraždění vdovy. Vole nemá žádný motiv, ale také žádné alibi; sir Wilfried přesto věří v jeho nevinu, byť paní Voleová, neobyčejně odměřená žena, se nijak nesnaží přispět k tomu, aby jejího muže zprostili obvinění - vystupuje spíše jako svědek obžaloby.

Režie: Billy Wilder
Hrají a postavy: Tyrone Power (Leonard Vole), Marlene Dietrichová (Christine), Charles Laughton (Sir Wilfrid), Elsa Lanchesterová (slečna Plimsollová), John Williams (Brogan-Moore), Henry Daniell (Mayhew)
Země: USA
Rok výroby: 1957
Hodnocení: 84 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська