Sledovat film Šílený Max: Zběsilá cesta online

Přehrajte si film Šílený Max: Zběsilá cesta HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, science fiction, thriller Šílený Max: Zběsilá cesta na HBO!
  Trailer k filmu Šílený Max: Zběsilá cesta   Sledovat Šílený Max: Zběsilá cesta online
Žánr:
akční, dobrodružný, science fiction, thriller
Režie:
George Miller
Hrají a postavy:
Tom Hardy (Max Rockatansky), Charlize Theronová (Imperátorka Furiosa), Nicholas Hoult (Nux), Hugh Keays-Byrne (Immortan Joe), Josh Helman (Slit), Nathan Jones (Rictus Erectus)
Země:
Austrálie, USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Budoucnost patří šílencům.

Šílený Max, pronásledovaný svou pohnutou minulostí, je přesvědčen, že jediný způsob jak přežít, je vydat se na osamělou pouť. Narazí však na skupinu prchající pustinou ve vyzbrojeném obrněném vozidle, v jejímž čele stojí elitní Imperator Furiosa. Citadelu, odkud prchají, tyranizuje Immortan Joe, kterému kdosi odcizil něco nenahraditelného. Rozzuřený vojenský vůdce svolá všechny své gangy a ve vysokooktanové silniční válce nemilosrdně pronásleduje prchající rebely.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski