Sledovat film Téměř bez šance online

Přehrajte si film Téměř bez šance HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Téměř bez šance na Prima MAX!
  Trailer k filmu Téměř bez šance   Sledovat Téměř bez šance online
Žánr:
drama
Režie:
Jonathan Kaplan
Hrají a postavy:
Claire Danesová (Alice Maranoová), Kate Beckinsaleová (Darlene Davisová), Bill Pullman (Hank Greene), Jacqueline Kimová (Yon Greene), Lou Diamond Phillips (Roy Knox), Daniel Lapaine (Nick Parks)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Dvě americké studentky, které právě odmaturovaly, hodlají oslavit úspěšně složenou zkoušku dospělosti tajným výletem do exotického Thajska.

Zakřiknutá Darlene a její světácká kamarádka Alice zamíří oslavit úspěšně složenou maturitu do Bangkoku, aniž by o svém výletu komukoliv řekly. V Thajsku se setkávají se sympatickým Australanem, který je pozve na pár dní do Hongkongu. Dívky, okouzlené dalším nečekaným dobrodružstvím, souhlasí, a od té chvíle je jejich osud zpečetěn. Na letišti je totiž zatkne thajská policie a naivní osmnáctileté Američanky obviní z pašování drog. Děsivý verdikt je odsoudí na 33 let.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski