Sledovat film
Americká krása
online

Film Americká krása
  Trailer  k filmu Americká krása
Přehrajte si film Americká krása HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 486 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Americká krása

Oscarové drama o krizi středního věku plné opravdovosti, humoru a smutku.
Hrdinou filmu je dvaačtyřicetiletý Lester Burnham, který se v náhlém hnutí mysli rozhodne opustit teplé, ale nudné místo redaktora v místním inzertním časopise a dělat jen to, co ho baví. Jeho manželka Carolyn, která se snaží udělat kariéru jako realitní agentka, ho už dávno považuje za odepsaného a obdivem k němu neplane ani jeho zasmušilá pubertální dcera Jane. Lesterovo okouzlení dceřinou vyzývavou kamarádkou Angelou a příjezd nových sousedů, zakomplexovaného plukovníka Fittse, jeho vyhaslé ženy a podnikavého syna Rickyho, dávají do pohybu sled událostí, směřujících k neodvratnému konci.

Originální název:

American Beauty

Žánr: Drama
Režie: Sam Mendes
Hrají a postavy: Kevin Spacey (Lester Burnham), Annette Beningová (Carolyn Burnhamová), Thora Birchová (Jane Burnhamová), Wes Bentley (Ricky Fitts), Mena Suvariová (Angela Hayesová), Peter Gallagher (Buddy Kane)
Scénář: Alan Ball
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 83 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 25.2.2024 20:00

Recenze filmu Americká krása:

Ale nebojte se. Jednou to pochopíte. Znovu a ještě jednou opět excelující Kevin Spacey. Dlouho jsem se na tento snímek připravoval a tak nějak jsem očekával, že to nebude jen tak ledajaké drama. Bylo to spíše trochu eroticky ale pravdivě smýšlející příběh, jenž může postihnout kdekoho z nás. Já vím, že se opakuji, ale je to tak. Zvratů je zde opravdu hodně a je až neskutečné, že to vše do sebe bez problémů zapadá. Hudba vše podtrhuje.
80% mojerybicky
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina