Film
Stav obležení

Film Stav obležení
  Trailer k filmu Stav obležení Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Vlna teroru, iniciovaná Araby, nabírá na síle. Panika v ulicích měst vede dosáhne takových rozměrů, že je vyhlášen výjimečný stav.
Šéf protiteroristického oddělení FBI a Newyorské policie Hubbard musí čelit nečekané vlně teroru, iniciovaného Araby. Setká se přitom s agentkou CIA, specialistkou na Blízký východ Elise Kraftovou, která má úzkou vazbu na svého informátora a milence Samira. Hubbard zpočátku svůj nerovný boj prohrává a panika v ulicích měst vede k vyhlášení výjímečného stavu. Velitel armády, pragmatický generál Deveraux, hájí zájmy země naprosto militantně.

Žánr: Drama, Akční
Režie: Edward Zwick
Hrají a postavy: Denzel Washington (Anthony Hubbard), Annette Beningová (Elise Kraftová), Bruce Willis (Generál William Devereaux), Tony Shalhoub (Frank Haddad), Sami Bouajila (Samir Nazhde), Ahmed Ben Larby (Sheik Ahmed Bin Talal)
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 66 %
Vysíláno na: Prima Cool
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська