Sledovat film Stav obležení online

Přehrajte si film Stav obležení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Stav obležení online
Žánr:
akční, drama
Režie:
Edward Zwick
Hrají:
Denzel Washington (Anthony Hubbard), Annette Beningová (Elise Kraftová), Bruce Willis (Generál William Devereaux), Tony Shalhoub (Frank Haddad), Sami Bouajila (Samir Nazhde), Ahmed Ben Larby (Sheik Ahmed Bin Talal)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Vlna teroru, iniciovaná Araby, nabírá na síle. Panika v ulicích měst vede dosáhne takových rozměrů, že je vyhlášen výjimečný stav.

Šéf protiteroristického oddělení FBI a Newyorské policie Hubbard musí čelit nečekané vlně teroru, iniciovaného Araby. Setká se přitom s agentkou CIA, specialistkou na Blízký východ Elise Kraftovou, která má úzkou vazbu na svého informátora a milence Samira. Hubbard zpočátku svůj nerovný boj prohrává a panika v ulicích měst vede k vyhlášení výjímečného stavu. Velitel armády, pragmatický generál Deveraux, hájí zájmy země naprosto militantně.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.