Sledovat film Taxi online

Přehrajte si film Taxi HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, krimi Taxi na STV1!
  Trailer k filmu Taxi   Sledovat Taxi online
Žánr:
akční, komedie, krimi
Režie:
Gérard Pires
Hrají a postavy:
Samy Naceri (Daniel Morales), Frédéric Diefenthal (Émilien Coutant-Kerbalec), Marion Cotillardová (Lilly Bertineauová), Manuela Gouraryová (Camille Coutant-Kerbalecová), Emma Sjöbergová (Petra), Bernard Farcy (komisař Gibert)
Země:
Francie
Rok výroby:
1998
Popis:
Je to lepší než horská dráha - stačí nasednout!

Daniel žije v Marseille a zná ji lépe, než kdo jiný, každou zkratku, každou jednosměrku. Jeho největší vášní je rychlost, která je samozřejmě větší, než si umí marseillská policie vůbec představit. Začínal jako poslíček, který rozvážel pizzu a nyní má taxikářskou licenci. Svůj vůz speciálně upravil a ze všeho nejraději má zákazníky, kteří mají naspěch. Až jednou sveze tento fenomenální taxikář policistu, který má problémy nejen s gangem, který vykrádá banky, ale i se svým řidičákem.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski