Sledovat film
96 hodin: Odplata
online

Film 96 hodin: Odplata
  Trailer k filmu 96 hodin: Odplata Trailer
Přehrajte si film 96 hodin: Odplata HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 384 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Tentokrát si přišli pro něj.
Bývalý agent CIA Bryan Mills před dvěma lety v Paříži nemilosrdně pozabíjel gang obchodníků s bílým masem, aby zachránil život své unesené dcery. Otec jednoho z únosců mu přísahal pomstu. Bryan se zatím úspěšně vrací do života své exmanželky Lenore a dcery Kim. Nabídne jim, že s ním mohou odcestovat do Istanbulu, kde má třídenní práci a pak si mohou udělat pěknou dovolenou. Netuší, že mu je albánská mafie v patách. Poklidná dovolená netrvá dlouho a Lenore je přímo před zraky Bryana unesena. Kim se snaží před pronásledovateli uniknout. Bryan pochopí, že vyjednávání s únosci nemá naději na úspěch. Pro Bryana začíná neúprosný závod s časem. Musí využít veškeré své znalosti a schopnosti, aby ochránil svou rodinu.

Režie: Olivier Megaton
Hrají a postavy: Liam Neeson (Bryan Mills), Maggie Graceová (Kim), Famke Janssenová (Lenore), Leland Orser (Sam), Jon Gries (Casey), D.B. Sweeney (Bernie)
Země: Francie
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima Cool 18.3.2023 22:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська