Sledovat film 96 hodin: Odplata online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film 96 hodin: Odplata
  Trailer k filmu 96 hodin: Odplata   Sledovat 1434 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Olivier Megaton
Hrají a postavy:
Liam Neeson (Bryan Mills), Maggie Graceová (Kim), Famke Janssenová (Lenore), Leland Orser (Sam), Jon Gries (Casey), D.B. Sweeney (Bernie)
Scénář:
Robert Mark Kamen, Luc Besson
Země:
Francie
Rok výroby:
2012
Popis:
Tentokrát si přišli pro něj.

Bývalý agent CIA Bryan Mills před dvěma lety v Paříži nemilosrdně pozabíjel gang obchodníků s bílým masem, aby zachránil život své unesené dcery. Otec jednoho z únosců mu přísahal pomstu. Bryan se zatím úspěšně vrací do života své exmanželky Lenore a dcery Kim. Nabídne jim, že s ním mohou odcestovat do Istanbulu, kde má třídenní práci a pak si mohou udělat pěknou dovolenou. Netuší, že mu je albánská mafie v patách. Poklidná dovolená netrvá dlouho a Lenore je přímo před zraky Bryana unesena. Kim se snaží před pronásledovateli uniknout. Bryan pochopí, že vyjednávání s únosci nemá naději na úspěch. Pro Bryana začíná neúprosný závod s časem. Musí využít veškeré své znalosti a schopnosti, aby ochránil svou rodinu.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko