Sledovat film
Zabiják Joe
online

Film Zabiják Joe
  Trailer k filmu Zabiják Joe Trailer
Přehrajte si film Zabiják Joe online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 438 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Vražda nikdy nechutnala tak dobře.
Má každý lidský život svou cenu? Takovou otázku si klade dvaadvacetiletý Chris Smith, drogový dealer z malého města, který by se nejraději na svou špinavou práci vykašlal. Když ale Chrisovi jeho vlastní matka ukradne všechny zásoby, nezbývá mu než někde sehnat 6 tisíc dolarů, a to rychle, jinak zemře. V zoufalství požádá o pomoc svého otce Ansela a společně vymyslí plán: Chrisova matka, pochybná existence bez jakýchkoliv dobrých vlastností, uzavřela životní pojištění, které by víc než pokrylo její dluh. Má to jen jeden háček. Aby mohly být peníze vyplaceny, ona musí nejprve zemřít. Joe Cooper je nejen detektiv, ale také vášnivý nájemný vrah s šarmem a chováním pravého gentlemana z jihu.

Hrají a postavy: Matthew McConaughey (zabiják Joe Cooper), Emile Hirsch (Chris Smith), Juno Templeová (Dottie Smithová), Thomas Haden Church (Ansel Smith), Gina Gershonová (Sharla Smithová), Marc Macaulay (Digger Soames)
Scénář: Tracy Letts
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Horror 13.6.2022 03:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko