Jude Law

herec|producent|režisér
Jude Law - Nákaza
Jude Law - Nákaza
Narozen: 29.12.1972, Lewisham, London, Anglie, Velká Británie (50 let)
Výška: 180 cm
Rodné jméno: David Jude Law
Získal nominace na Oscara a na Zlatý Globus a ocenění BAFTA za nejlepší vedlejší hereckou roli za svůj výkon ve filmu Anthonyho Minghelly "The Talented Mr. Ripley." V letošním roce obdržel další nominaci na Zlatý Globus za roli Gigola Joea ve filmu Stevena Spielberga "A.I. Artificial Intelligence."

Kariéru zahájil ve čtrnácti letech v England´s National Youth Music Theatre a pokračoval rolemi v několika produkcích v londýnském West Endu, v National Theatre a v the Royal Shakespeare Company.

V roce 1995 Law založil spolu se svou manželkou, herečkou Sadie Frostovou a dalšími herci Ewanem McGregorem, Jonny Lee Millerem a Seanem Pertweeem nezávislou produkční společnost Natural Nylon. V současnosti tato společnost produkuje několik projektů. Více

JENNIFER JASON LEIGHová (Annie Sullivanová) hrála v mnoha filmech. V loňském roce , Leighová hrála hlavní roli v nezávislém filmu "The Anniversary Party," spolupracovala na scénáři, produkovala tento film a účastnila se na režii spolu s Alanem Cummingem. Získala za tento film nominace na cenu Independent Spirit za nejlepší první film a za nejlepší první scénář.

"Road to Perdition" je druhá spolupráce Leighové s režisérem Samem Mendesem. V minulosti s ním spolupracovala v roli Sally Bowlesové v muzikálovém představení na Broadwayi "Cabaret." Nedávno se vrátila na Broadway , kde bude hrát v divadelní hře oceněné Cenou Tony a Pulitzerovou cenou, "Proof" Méně
Přehrajte si filmy a seriály s Judem Lawem kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 319 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 229 Kč!

filmy a seriály s Judem Lawem připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina