Sledovat film Svatební cesta online

Přehrajte si film Svatební cesta online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Svatební cesta na !
  Sledovat Svatební cesta online
Žánr:
komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Eva Gérová (Helena Cejková), Růžena Šlemrová (Helenina matka), Adina Mandlová (Holanová, Káta), František Krištof-Veselý (Prof. Artur Cejka), Marie Ptáková (Blazková), Stanislav Strnad (Evzen Gregor)
Země:
Československo
Rok výroby:
1938
Popis:
První společná cesta novomanželů může přinést spoustu radostí, ale i komplikací.

Seriózní profesor Artur Čejka zachránil život herečce Kátě Holanové, jež se pokoušela spáchat sebevraždu. Den nato se oženil, s novomanželkou Helenou odjel na líbánky a cestou znovu potkal Káťu. Mladá žena nemá ani haléř, jede načerno a prosí ho, aby jí koupil lístek. Artur souhlasí, v Brně s ní vystoupí - a vlak jim ujede. Helena ničemu nerozumí a neví, jak tu ošemetnou situaci vysvětlí bratislavským příbuzným, kteří očekávají, že je navštíví v doprovodu svého chotě...
Hodnocení:
69 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski