Sledovat film Revízor online

Přehrajte si film Revízor online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1543 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film Revízor
  Trailer k filmu Revízor   Sledovat Revízor online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Vlasta Burian (Ivan Alexandrovic Chlestakov), Jaroslav Marvan (Mayor Anton Antonovich Skvoznik-Dmukhanovsky), Václav Trégl (Servant Josef), Josef Vošalík (Pyotr Ivanovich Bobsinsky), Alois Dvorský (Pyotr Ivanovich Dobsinsky), Josef Rovenský (Postmaster Ivan Kuzmich Shpekin)
Scénář:
Nikolai Gogol, Prof. Mathesius, Václav Menger, V. Solin
Země:
Československo
Rok výroby:
1933
Popis:
Vlasta Burian jako mazaný petrohradský úředník zcela rozvrátí poklid ruského provinčního městečka. Přepis satirické komedie Nikolaje Vasiljeviče Gogola.

Ruské provinciální městečko očekává příjezd tajného revizora z hlavního města. Považují za něj mladého frajírka Chlestakova, který tudy projíždí. Ten se do této role ochotně vžívá, nechá se hostit a přijímá úplatky... Významné komediálně satirické drama od ruského dramatika N. V. Gogola.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko