Sledovat film Život je pes online

Přehrajte si film Život je pes online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1301 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Život je pes
  Trailer k filmu Život je pes   Sledovat Život je pes online
Žánr:
Komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Hugo Haas (Skladatel Viktor Honzl / Prof. Alfréd Rokos), Theodor Pištěk (Hynek Durdys), Adina Mandlová (Eva Durdysová), Světla Svozilová (Helena Durdysová), Ferdinand Hart (Ralph Morrison), Alois Dvorský (Pan domácí)
Země:
Československo
Rok výroby:
1933
Popis:
Nezaměstnaný hudební skladatel se vydává za staršího vážného muže, aby získal místo v hudebním nakladatelství.

Hlavní postavou je mladý hudební skladatel Viktor Honzl, který marně hledá zaměstnání. Nedaří se mu ani po zásadním rozhodnutí spáchat sebevraždu. Když si totiž pustí plyn, zjistí, že byl odpojen. Jako znalec hudebního díla však nakonec přece jen místo získá, když se v převleku za staršího, seriózního hudebního vědce uchází o práci v hudebním nakladatelství. Majitel firmy Durdys má však krásnou mladou dceru a ta o postaršího roztržitého pána pochopitelně nejeví zájem..
Hodnocení:
80 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski