Sledovat film Život je pes online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Život je pes
  Trailer k filmu Život je pes   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Hugo Haas (Skladatel Viktor Honzl / Prof. Alfréd Rokos), Theodor Pištěk (Hynek Durdys), Adina Mandlová (Eva Durdysová), Světla Svozilová (Helena Durdysová), Ferdinand Hart (Ralph Morrison), Alois Dvorský (Pan domácí)
Scénář:
Martin Frič
Země:
Československo
Rok výroby:
1933
Popis:
Nezaměstnaný hudební skladatel se vydává za staršího vážného muže, aby získal místo v hudebním nakladatelství.

Hlavní postavou je mladý hudební skladatel Viktor Honzl, který marně hledá zaměstnání. Nedaří se mu ani po zásadním rozhodnutí spáchat sebevraždu. Když si totiž pustí plyn, zjistí, že byl odpojen. Jako znalec hudebního díla však nakonec přece jen místo získá, když se v převleku za staršího, seriózního hudebního vědce uchází o práci v hudebním nakladatelství. Majitel firmy Durdys má však krásnou mladou dceru a ta o postaršího roztržitého pána pochopitelně nejeví zájem..
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko