Film Dům na předměstí

Sledovat film
Dům na předměstí
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

I v dobách první republiky se našli majitelé domů, kteří svým nájemníkům pořádně ztrpčovali život.
Bytovou krizi nezrodila až současnost, Pražané se s tímto problémem zřejmě potýkali už ve třicátých letech. Jen tak si totiž lze vysvětlit, proč nájemníci stále setrvávají v domě, jenž patří paní Faktorové, ačkoli jim majitelka znepříjemňuje život, jak jen může. Na chodbách vylepuje nejrozmanitější zákazy a nařízení, slídí po soukromí obyvatel, dokonce má mezi nimi i špeha, který jí nosí zvěsti o porušování přísného domovního řádu. Jenomže tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se paní Faktorová jednoho dne dočká pořádně nepříjemného překvapení...

Žánr: Komedie
Režie: Miroslav Cikán
Hrají a postavy: Hugo Haas (Zajíček), Antonie Nedošinská (Anna Faktorová), Hana Vítová (Věra Hronová), Jindřich Plachta (Mejstřík), Kamila Rosenkranzová (Mejstříková), Jaroslav Vojta (Švec Šupita)
Země: Československo
Rok výroby: 1933
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko