Sledovat film Superpolda online

Přehrajte si film Superpolda HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, fantasy, komedie, záhady, pohádka, science fiction Superpolda na Barrandov!
  Trailer k filmu Superpolda   Sledovat Superpolda online
Žánr:
akční, fantasy, komedie, záhady, pohádka, science fiction
Režie:
Sergio Corbucci
Hrají a postavy:
Terence Hill (policista Dave Speed), Ernest Borgnine (seržant Willy Dunlop), Joanne Druová (Rosy Labouche), Marc Lawrence (Torpedo), Julie Gordonová (Evelyn), Lee Sandman (McEnroy)
Země:
USA, Španělsko, Itálie
Rok výroby:
1980
Popis:
Dave Speed je obyčejný policajt v malém městě, kde řeší zásadně banální případy. Jednoho dne však dojde k něčemu zvláštnímu. Pří výkonu služby v terénu je Dave vystaven radioaktivnímu záření. To na něj však nemá smrtelné účinky, ale naopak! Obdaří ho superschopnostmi, takže Dave najednou ovládá předměty silou své vůle a daří se mu řešit spoustu neobjasněných případů. A skok z mrakodrapu? Pro superpoldu žádný problém! Ale jak už to tak bývá, nic není jednoduché, věci se pořádně zamotají a Dave bude mít co dělat, aby vše urovnal. A vy se u toho pořádně zasmějete!
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
Barrandov Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Barrandov online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.