Sledovat film Honba za diamantem online

Přehrajte si film Honba za diamantem online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1123 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, komedie, rodinnďż˝, romantickďż˝, akční, dobrodružný, romantický Honba za diamantem na !
  Trailer k filmu Honba za diamantem   Sledovat Honba za diamantem online
Žánr:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, komedie, rodinnďż˝, romantickďż˝, akční, dobrodružný, romantický
Režie:
Robert Zemeckis
Hrají a postavy:
Michael Douglas (Jack Colton), Kathleen Turnerová (Joan Wilderová), Danny DeVito (Ralph), Zack Norman (Ira), Alfonso Arau (Juan), Manuel Ojeda (Zolo)
Země:
Mexiko, USA
Rok výroby:
1984
Popis:
Dobrodružná komedie plná romantiky, krokodýlů a překvapení, ve které úspěšná spisovatelka prožívá dobrodružství jak vystřižené z vlastního románu.

Michael Douglas a Kathleen Turner se v této populární komedii ženou za bezcenným klenotem - a jeden za druhým. Joan Wilderová doma klidně pracuje na svých bestsellerech, romantických románech, když tu se sama zničehonic ocitá v dramatických situacích a nebezpečných zvratech uprostřed kolumbijské džungle. Poté, co je její sestra zajata tlupou banditů, pátrajících po bezcenném klenotu, vydává se ji zachránit a setkává se s pohledným dobrodruhem. Ten ji přesvědčí o tom, že by měli bandity na jejich cestě za pokladem společně předstihnout - aniž by však věděl o zarputilém a upovídaném muži, který se jim pověsil na paty. Film Honba za diamantem slibuje se svými působivými husarskými kousky a nepřetržitou akcí jedinečnou podívanou, která spojuje romantiku, napětí a komedii.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski