Hugh Laurie

herec|producent|scénárista|režisér|skladatel
Hugh Laurie - Zlaté ruce
Hugh Laurie - Zlaté ruce
Narozen: 11.6.1959, Oxford, Oxfordshire, Anglie, Velká Británie (64 let)
Výška: 189 cm
Rodné jméno: James Hugh Calum Laurie
začínal na počátku 80. let ve slavném komediálním souboru Cambridge Footlights, po boku dalších začínajících britských herců Emmy Thompsonové a Stephena Frye. V dalších letech se Laurie věnoval kariéře televizního komika. Naši diváci ho určitě znají z kultovního televizního seriálu s Rowanem Atkinsonem (alias Mr. Beanem) "Černá zmije". Se Stephenem Fryem vytvořil veleúspěšný seriál "A Bit of Fry and Laurie", který si získal své obdivovatele po celém světě.

Laurie se věnuje i filmovým projektům (jmenujme snímky Peter's Friends, Rozum a cit, 101 dalmatinů či Madam Bette), v Británii natáčí reklamní spoty a navíc je interpretem mnoha písní. Jeho literární prvotina, román "The Gun Seller", uspěla u kritiků v Británii i ve Spojených státech a společnost United Artists chystá její zfilmování.

Jonathan Lipnicki (George) Více

Devítiletý Jonathan na plátně debutoval před čtyřmi lety a za roli v úspěšném dramatu s Tomem Cruisem Jerry Maguire získal cenu National Broadcast Film Critics Association za "nejlepší dětský herecký výkon roku 1996". Lipnicky vedle toho vystupoval v televizních seriálech "Jeff Foxworthy Show" a "Meego". Se svými rodiči a starší sestrou žije v Los Angeles, kde se mimo jiné věnuje bojovým uměním - Lipnicki je držitelem žlutého pásu v brazilském jiu-jitsu. Méně
Přehrajte si filmy a seriály s Hughem Lauriem kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 307 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 229 Kč!

filmy a seriály s Hughem Lauriem připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina