Sledovat film Street Fighter: Poslední boj online

Přehrajte si film Street Fighter: Poslední boj online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Street Fighter: Poslední boj online
Žánr:
akční, thriller, science fiction
Režie:
Steven E. de Souza
Hrají:
Jean-Claude Van Damm (William F. Guile), Jean-Claude Van Damme (Colonel William F. Guile), Raul Julia (Generál M. Bison), Ming-Naová (Chun-Li Zangová), Damian Chapa (Ken Masters), Kylie Minogueová (Cammy)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Modré přilby sjednocených národů v drtivém stisku generála Bisona. Vstup do Shadaloo City jen na vlastní nebezpečí!

Diktátor Bison drží v zajetí pomocné pracovníky Spojených národů a požaduje za ně výkupné. Plukovník William F. Guile proti němu vede své vojsko do bitvy. Chun-Li, Balrog a Honda jsou parta novinářů, kteří se chtějí pomstít Sagatovi a jeho nohsledovi Vegovi. Mezi mlýnskými kameny se ocitli dva zkorumpovaní packalové Ryu a Ken. Zangief a Dee Jay posluhují Bisonovi - ten drží jako rukojmí doktora Dhalsima. Chce po něm, aby mu vytvořil Blanku, geneticky zmutovaného likvidátora…
Hodnocení:
39 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.