Sledovat film Zásah z pekla online

Přehrajte si film Zásah z pekla online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, thriller Zásah z pekla na !
  Trailer k filmu Zásah z pekla   Sledovat Zásah z pekla online
Žánr:
akční, thriller
Režie:
Aaron Norris
Hrají a postavy:
Chuck Norris (Frank Shatter), Calvin Levels (Calvin Jackson), Christopher Neame (Lockley), Sheree J. Wilsonová (Leslie), Cherie Franklinová (Kapitán Hull), David Robb (Král Richard)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Svět v ohrožení a Chuck Norris jako poslední naděje lidstva v boji proti pekelným silám.

Hlavní postavou napínavého příběhu je chicagský policista Frank Shatter, který společně se svým parťákem Calvinem Jacksonem dostane na starosti vyšetřování brutální vraždy rabína, která má všechny příznaky rituální vraždy, během níž bylo Rabínovi vyrváno srdce. Jeho tělo má být převezeno do Izraele a oba policisté jsou přiděleni jako jeho doprovod. Tam také pokračuje jejich pátrání, které je postupně přivádí k šokujícímu odhalení. Protivník, kterého se pokoušejí dopadnout, je mnoho staletí starou nadpřirozenou bytostí, vtělení samotného ďábla, a pokud ho nezastaví včas, něco děsivého se stane. Postupně pronikají do tajemství starého téměř osm set let.
Hodnocení:
49 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.