Sledovat film Spalovač mrtvol online

Přehrajte si film Spalovač mrtvol online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Spalovač mrtvol na CS Film!
  Trailer k filmu Spalovač mrtvol   Sledovat Spalovač mrtvol online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Juraj Herz
Hrají a postavy:
Rudolf II. Hrušínský (Kopfrkingl), Vlasta Chramostová (Lakmé / Dagmar), Jana Stehnová (Zina), Miloš Vognič (Mili), Zora Božinová (Reinkeová), Ilja Prachař (Walter Reineke)
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Zaměstnanec krematoria Karel Kopfrkingl je člověk duševně narušený. S příchodem nacistů dostává jeho šílenství volný průchod.

Konec 30. let: Pan Kopfrkingl je obětavý zaměstnanec pražského krematoria a vzorný otec rodiny, který důsledně dbá o řádný chod domácnosti a všestrannou výchovu svých dětí. Rád předčítá ze své oblíbené knihy o Tibetu. Tíživá atmosféra napjaté doby násobí všeobecný strach. Kopfrkingl spolupracuje s nacistickými okupanty a s obludnou samozřejmostí se zbavuje všeho nebezpečného ve svém okolí. Jeho velká a nebezpečná kariéra začíná...
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski