Sledovat film Ucho online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Ucho
  Trailer k filmu Ucho   Sledovat 1536 filmů a 124 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Jiřina Bohdalová (Anna), Radoslav Brzobohatý (Ludvik), Jiří Císler (Standa), Miroslav Holub (Generál), Milica Kolofíková (Žena na recepci), Jaroslav Moučka (Vagera)
Scénář:
Karel Kachyňa, Jan Procházka, Ladislav Winkelhöfer
Země:
Československo
Rok výroby:
1970
Popis:
Jedna příliš dlouhá noc náměstka ministra a jeho ženy: Stranické čistky, ztracené klíče, vratkost vlastního postavení, všudepřítomné ucho poslouchá a zaznamenává.

Jeden z nejslavnějších tzv. trezorových filmů, který se na plátna kin dostal až dvě desetiletí po svém dokončení. Zobrazuje ničivý strach, který v éře vrcholného stalinismu ovládal i stranické špičky, ukazuje devastující podezírání, které nachází svůj výraz ve všudypřítomném odposlouchávání. A tyto vnější atributy režisér Karel Kachyňa, jenž se opírá o vynikající scénář Jana Procházky, rozehrál skrze bohaté předivo vztahů mezi ústřední manželskou dvojicí, která během jedné probdělé noci strávené v hádkách i usmiřování, si ujasňuje, zda i ona se neocitla v nemilosti.
Hodnocení:
80 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko