Sledovat film
Čtyři vraždy stačí, drahoušku
online

Film Čtyři vraždy stačí, drahoušku
  Trailer k filmu Čtyři vraždy stačí, drahoušku Trailer
Přehrajte si film Čtyři vraždy stačí, drahoušku HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 343 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Nesmělý učitel uprostřed války gangsterů o milionový šek ve slavné parodii na komiksové seriály s gangsterskou tematikou.
George Camel přednáší literaturu na maloměstské škole, v soukromí vede zcela spořádaný, nevzrušivý život. A právě tomuto nenápadnému, spíš bázlivému člověku se jednoho dne náhodně dostane do ruky šek na milion dolarů. Drahocenného papírku se chtějí zmocnit hned dvě zločinecké bandy, a obě se také nastěhují do domu, kde v podnájmu bydlí George. Pan učitel náhle na každém kroku naráží na mrtvolu, kolem něj zuří nemilosrdná válka gangů. Nestačí koukat, co se to s ním děje - vždyť o něj dokonce jeví zájem krásné ženy, a na to rozhodně není zvyklý...

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Lubomír Lipský (George Camel), Jiřina Bohdalová (Sabrina), Iva Janžurová (Kate šéfová gangu), Marie Rosůlková (Harringtonová), Josef Hlinomaz (Gogo), Jan Libíček (policejní důstojník Brooks)
Rok výroby: 1970
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 13.12.2022 20:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська