Film Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Sledovat film
Čtyři vraždy stačí, drahoušku
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nesmělý učitel uprostřed války gangsterů o milionový šek ve slavné parodii na komiksové seriály s gangsterskou tematikou.
George Camel přednáší literaturu na maloměstské škole, v soukromí vede zcela spořádaný, nevzrušivý život. A právě tomuto nenápadnému, spíš bázlivému člověku se jednoho dne náhodně dostane do ruky šek na milion dolarů. Drahocenného papírku se chtějí zmocnit hned dvě zločinecké bandy, a obě se také nastěhují do domu, kde v podnájmu bydlí George. Pan učitel náhle na každém kroku naráží na mrtvolu, kolem něj zuří nemilosrdná válka gangů. Nestačí koukat, co se to s ním děje - vždyť o něj dokonce jeví zájem krásné ženy, a na to rozhodně není zvyklý...

Žánr: Komedie
Režie: Oldřich Lipský
Hrají a postavy: Lubomír Lipský (George Camel), Jiřina Bohdalová (Sabrina), Iva Janžurová (Kate šéfová gangu), Marie Rosůlková (Harringtonová), Josef Hlinomaz (Gogo), Jan Libíček (policejní důstojník Brooks)
Scénář: Miloš Macourek, Oldřich Lipský
Země: Československo
Rok výroby: 1970
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko