Film
Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Film Čtyři vraždy stačí, drahoušku
  Trailer  k filmu Čtyři vraždy stačí, drahoušku
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nesmělý učitel Lubomír Lipský neohroženým hrdinou v loupežné hře dvou gangsterských band.
Hrdinou klasické české gangsterské komedie je nesmělý učitel Georg Camel, který se marně snaží u svých žáků vzbudit lásku k Shakespearovým veršům. Děti však dávají přednost komiksu. Stejný postoj zaujímá k Georgovým vlastním veršům i šéfredaktor místního časopisu. Redaktorku společenské rubriky, zbožňovanou Sabrinu, Georg vůbec nezajímá. To vše se ale změní, když se udivený Georg ocitne v ohnisku sváru dvou konkurenčních gangsterských band, které svádějí zuřivý boj o šek na milion dolarů. Camel se rázem stává hvězdou.

Originální název:

Čtyři vraždy stačí drahoušku

Žánr: Komedie, Krimi
Hrají a postavy: Lubomír Lipský (George Camel), Jiřina Bohdalová (Sabrina), Iva Janžurová (Kate šéfová gangu), Marie Rosůlková (Harringtonová), Josef Hlinomaz (Gogo), Jan Libíček (policejní důstojník Brooks)
Rok výroby: 1970
Hodnocení: 75 %
Vysíláno na: Prima
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina