Sledovat film Čtyři vraždy stačí, drahoušku online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Čtyři vraždy stačí, drahoušku
  Trailer k filmu Čtyři vraždy stačí, drahoušku   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Oldřich Lipský
Hrají a postavy:
Lubomír Lipský (George Camel), Jiřina Bohdalová (Sabrina), Iva Janžurová (Kate, šéfová gangu), Marie Rosůlková (Harringtonová), Josef Hlinomaz (Gogo), Jan Libíček (policejní důstojník Brooks)
Země:
Československo
Rok výroby:
1970
Popis:
Nesmělý učitel uprostřed války gangsterů o milionový šek ve slavné parodii na komiksové seriály s gangsterskou tematikou.

George Camel přednáší literaturu na maloměstské škole, v soukromí vede zcela spořádaný, nevzrušivý život. A právě tomuto nenápadnému, spíš bázlivému člověku se jednoho dne náhodně dostane do ruky šek na milion dolarů. Drahocenného papírku se chtějí zmocnit hned dvě zločinecké bandy, a obě se také nastěhují do domu, kde v podnájmu bydlí George. Pan učitel náhle na každém kroku naráží na mrtvolu, kolem něj zuří nemilosrdná válka gangů. Nestačí koukat, co se to s ním děje - vždyť o něj dokonce jeví zájem krásné ženy, a na to rozhodně není zvyklý...
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski