Sledovat film Černý Petr online

Přehrajte si film Černý Petr online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Komedie Černý Petr na !
  Trailer k filmu Černý Petr   Sledovat Černý Petr online
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Miloš Forman
Hrají a postavy:
Ladislav Jakim (nevlastní Lenčin bratr Petr), Pavla Martinková (Asa), Jan Vostrčil (Petr's father), Vladimír Pucholt (Cenda), Pavel Sedláček (Lada), Zdeněk Kulhanek (Zdenek)
Země:
Československo
Rok výroby:
1964
Popis:
Filmová komedie nejen o mladých lidech.

Černý Petr je druhým celovečerním filmem režiséra Miloše Formana, natočeným podle novely J. Papouška. Svým námětem se řadí mezi filmy o každodenním životě mládeže v šedesátých letech. Vlastně jednoduchý příběh je postaven na vynikajících výkonech hlavních představitelů - převážně neherců (nenapodobitelný J. Vostrčil v roli otce a skvělý herecký výkon tehdejšího posluchače DAMU V. Pucholta v roli zednického učně Čendy). Film můžeme označit za pronikavou psychologickou a sociologickou studii, napomáhající k pochopení rozporů mezi rodiči a dětmi a mládeží a dospělými vůbec.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski