Sledovat film Ecce Homo Homolka online

Přehrajte si film Ecce Homo Homolka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1102 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Komedie Ecce Homo Homolka na !
  Trailer k filmu Ecce Homo Homolka   Sledovat Ecce Homo Homolka online
Žánr:
Komedie
Režie:
Jaroslav Papoušek
Hrají a postavy:
Josef Šebánek (Děda), Marie Motlová (Babí), František Husák (Ludva), Helena Růžičková (Heduš), Matěj Forman (Máťa), Petr Forman (Péťa)
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Trpká komedie o obyčejné neděli v rodině pražského taxikáře.

Manželé Ludva a Heduš Homolkovi žijí se svými kluky-dvojčaty a Ludvovými rodiči v pražském bytě. V neděli všichni společně vyrazí na výlet do přírody, aby si užili zdravého vzduchu. Suverénní děda, starostlivá, leč nekompromisní babi, poněkud ušlápnutý Ludva s nespokojenou Heduš a zvídavými dvojčaty si ale moc užít nedokážou. Celý den je snůškou malicherných sporů a hádek, které jako by k jejich životům neodmyslitelně patřily. Ironická komedie má silný satiricko-kritický podtext. Můžeme se Homolkovým smát, ale zároveň nás při tom smíchu trochu mrazí...
Hodnocení:
79 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski