Sledovat film Světáci online

Přehrajte si film Světáci HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Světáci na Prima!
  Trailer k filmu Světáci   Sledovat Světáci online
Žánr:
komedie
Režie:
Zdeněk Podskalský
Hrají a postavy:
Jiří Sovák (Tonda Skopec), Vlastimil Brodský (Gustav Prouza), Jan Libíček (Petrtýl), Jiřina Bohdalová (Božka), Iva Janžurová (Zuzanka), Jiřina Jirásková (Marcela)
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Tři venkovští zedníci chtějí v Praze poznat noční život velkoměsta. Před dámami ze společnosti si zahrají na zkušené světáky...

Trojice venkovských fasádníků pracuje na montáži při obnově pražské zástavby. A když už se dostali do hlavního města, rozhodnou se, že by neškodilo si tady pořádně užít a vyhodit z kopýtka. Aby nedělali ostudu, nechají si dokonce dát "lekce" společenského chování a bontonu, přičemž svého školitele, jímž není nikdo jiný než Oldřich Nový, málem nechtěně zdeptají. Zkušená a podnikavá obyvatelka jednoho z jimi opravovaných domů jim pak připraví opravdu nečekané a silné zážitky.
Hodnocení:
85 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski