Film
Světáci

Film Světáci
  Trailer  k filmu Světáci
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Tři fasádníci chtějí zažít jednu noc ve víru velkoměsta. Musejí tak proniknout do znalostí etikety, osvojit si konverzační umění a hlavně ošálit ty nejelegantnější dámy v podniku.
Trojice světáků, které společenské výchově vyučuje kustod Dvorský, doplněná trojicí lehkých slečen, z nichž se stará kuplířka snaží udělat opravdové dámy, dovolila naplno rozvinout bohatou škálu komediálního umění, které ani po letech neztratilo nic ze své účinnosti.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Jiří Sovák (Tonda Skopec), Vlastimil Brodský (Gustav Prouza), Jan Libíček (Petrtýl), Jiřina Bohdalová (Božka), Iva Janžurová (Zuzanka), Jiřina Jirásková (Marcela)
Scénář: Vratislav Blažek
Rok výroby: 1969
Hodnocení: 79 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina