Film Světáci

Sledovat film
Světáci
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Tři venkovští zedníci chtějí v Praze poznat noční život velkoměsta. Před dámami ze společnosti si zahrají na zkušené světáky...
Trojice venkovských fasádníků pracuje na montáži při obnově pražské zástavby. A když už se dostali do hlavního města, rozhodnou se, že by neškodilo si tady pořádně užít a vyhodit z kopýtka. Aby nedělali ostudu, nechají si dokonce dát "lekce" společenského chování a bontonu, přičemž svého školitele, jímž není nikdo jiný než Oldřich Nový, málem nechtěně zdeptají. Zkušená a podnikavá obyvatelka jednoho z jimi opravovaných domů jim pak připraví opravdu nečekané a silné zážitky.

Žánr: Komedie
Režie: Zdeněk Podskalský
Hrají a postavy: Jiří Sovák (Tonda Skopec), Vlastimil Brodský (Gustav Prouza), Jan Libíček (Petrtýl), Jiřina Bohdalová (Božka), Iva Janžurová (Zuzanka), Jiřina Jirásková (Marcela)
Scénář: Vratislav Blažek
Země: Československo
Rok výroby: 1969
Hodnocení: 85 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko