Sledovat film Sestřičky online

Přehrajte si film Sestřičky HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, psychologický Sestřičky na ČT2!
  Trailer k filmu Sestřičky   Sledovat Sestřičky online
Žánr:
drama, komedie, psychologický
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Jan Cmíral, Vladimír Hlavatý, František Husák (doktor), Jiřina Jirásková (Babi), Alena Karešová (hlavní zdravotnís sestra), Otto Lackovič (Reves)
Země:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
O škole života, jeho strastech a krásách vypráví český psychologický snímek.

Hlavní postavou je mladá začínající zdravotní sestřička Marie Sahulová, která je po maléru v nemocnici - do internátu si přivedla tajně chlapce, přeložena do venkovského zdravotního střediska, kde společně se starým lékařem a svéráznou zdravotní sestrou musí v drsném prostředí zanedbaných vesnic padesátých let objíždět pětadvacet vesnic a řadu samot. Průvodkyní, která ji osobitým způsobem zasvěcuje do praxe i úskalí soukromého života, se stává zdravotní sestra, moudrá a zkušená žena, které nikdo neřekne jinak než babi. V mozaice každodenních starostí a více či méně vážných lékařských zákroků Marie dozrává a nachází smysl své práce a života.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski