Sledovat film Smrt černého krále online

Přehrajte si film Smrt černého krále HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi Smrt černého krále na ČT1!
  Trailer k filmu Smrt černého krále   Sledovat Smrt černého krále online
Žánr:
krimi
Režie:
Jiří Sequens
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Vacátko), Josef Bláha (Brůžek), Josef Vinklář (Bouse), Jana Brejchová (Magda), Vlastimil Brodský (Král), Antonie Hegerlíková (Králová)
Země:
Československo
Rok výroby:
1971
Popis:
Policejní rada Vacátko opět zasahuje: řeší případ podivné vraždy účetního jedné firmy, která zase tak úplně vraždou nebyla.

Námět filmu Smrt černého krále čerpá - stejně jako již dříve natočené filmy Pěnička a Paraplíčko, Partie Krásného dragouna a Vražda v hotelu Excelsior - z knihy Jiřího Marka Panoptikum hříšných lidí. Hlavním motivem napínavého příběhu se zdařilým vykreslením pražské periférie a pražského polosvěta je vyšetřování loupežné vraždy inkasisty Krále. Zákon i zde zastupuje rozvážný policejní rada Vacátko a jeho dva úředníci, inspektor Brůžek a inspektor Bouše.
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.