Sledovat film
Smrt černého krále
online

Film Smrt černého krále
  Trailer k filmu Smrt černého krále Trailer
Přehrajte si film Smrt černého krále HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 491 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Policejní rada Vacátko opět zasahuje: řeší případ podivné vraždy účetního jedné firmy, která zase tak úplně vraždou nebyla.
Námět filmu Smrt černého krále čerpá - stejně jako již dříve natočené filmy Pěnička a Paraplíčko, Partie Krásného dragouna a Vražda v hotelu Excelsior - z knihy Jiřího Marka Panoptikum hříšných lidí. Hlavním motivem napínavého příběhu se zdařilým vykreslením pražské periférie a pražského polosvěta je vyšetřování loupežné vraždy inkasisty Krále. Zákon i zde zastupuje rozvážný policejní rada Vacátko a jeho dva úředníci, inspektor Brůžek a inspektor Bouše.

Žánr: Krimi
Režie: Jiří Sequens
Hrají a postavy: Jaroslav Marvan (Vacátko), Josef Bláha (Brůžek), Josef Vinklář (Bouse), Jana Brejchová (Magda), Vlastimil Brodský (Král), Antonie Hegerlíková (Králová)
Rok výroby: 1971
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 26.1.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська