Sledovat film Drahé tety a já online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Drahé tety a já
  Trailer k filmu Drahé tety a já   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Zdeněk Podskalský
Hrají a postavy:
Nataša Gollová (Fany), Eva Svobodová (Andělka), Iva Janžurová (Hermínka), Jiří Hrzán (Michal), Ota Sklenčka (Kpt. Jedlička), Svatopluk Beneš (Drogista)
Scénář:
Eva Jelínková, Zdeněk Podskalský
Země:
Československo
Rok výroby:
1974
Popis:
Úspěšná česká komedie o loupežném přepadení, svérázných tetách a nešťastném ženichovi.

V malé vilce na okraji malebného jihočeského městečka prožívají poklidné dny svého stáří mile potrhlé sestry Andělka a Fany, které oplývají takřka nevyčerpatelnou energií. Není proto divu, že když se Fany stane očitou svědkyní přepadení místní spořitelny, rozhodnou se vzít pátrání po lupiči do vlastních rukou. Hlavním podezřelým je neznámý mladík se psem podobným jejich fence Bobině. Brzy se však ukáže, že je to mládenec jejich milované neteře Hermínky. Horlivé tety proto musí najít nového podezřelého...
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko