Sledovat film
Poklad byzantského kupce
online

Film Poklad byzantského kupce
Přehrajte si film Poklad byzantského kupce HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 515 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Česká kriminální komedie s postavou svého času oblíbeného kapitána Exnera.
Detektivní příběh, v němž se vše točí kolem starodávného pokladu z devátého století, považovaného za zničený v době druhé světové války, se odehrává v archeologickém prostředí. Jeho hlavní postavou je vedle kapitána Exnera, vyšetřujícího podivnou vraždu, spáchanou na půdě vědeckého ústavu, mladá studentka UMPRUM Kamila Housková, která zjistí, že poklad nebyl zničen, ale s největší pravděpodobností ukraden. Bystrá dívka pokračuje proti vůli kapitána Exnera v pátrání po pokladu a přivede vyšetřovatele na stopu, dokazující souvislost mezi ztraceným pokladem a zavražděnou ženou.

Žánr: Krimi, Komedie
Režie: Ivo Novák
Hrají a postavy: Jiří Vala (Michal Exner - Captain SNB), Gabriela Vránová (Kamila Housková - student), Jiří Sovák (Dr. Soudek - archaeologist), Lubomír Lipský (Hudec - redactor), Vladimír Šmeral (Prof. Alinger - Director of Archaeological Institu), Jan Libíček (Vlcek - in
Rok výroby: 1967
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 27.11.2022 21:59
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська