Sledovat film Poklad byzantského kupce online

Přehrajte si film Poklad byzantského kupce online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi Poklad byzantského kupce na CS Film!
  Sledovat Poklad byzantského kupce online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Ivo Novák
Hrají a postavy:
Jiří Vala (Michal Exner - Captain SNB), Gabriela Vránová (Kamila Housková - student), Jiří Sovák (Dr. Soudek - archaeologist), Lubomír Lipský (Hudec - redactor), Vladimír Šmeral (Prof. Alinger - Director of Archaeological Institu), Jan Libíček (Vlcek - investigator)
Země:
Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
Česká kriminální komedie s postavou svého času oblíbeného kapitána Exnera.

Detektivní příběh, v němž se vše točí kolem starodávného pokladu z devátého století, považovaného za zničený v době druhé světové války, se odehrává v archeologickém prostředí. Jeho hlavní postavou je vedle kapitána Exnera, vyšetřujícího podivnou vraždu, spáchanou na půdě vědeckého ústavu, mladá studentka UMPRUM Kamila Housková, která zjistí, že poklad nebyl zničen, ale s největší pravděpodobností ukraden. Bystrá dívka pokračuje proti vůli kapitána Exnera v pátrání po pokladu a přivede vyšetřovatele na stopu, dokazující souvislost mezi ztraceným pokladem a zavražděnou ženou.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski