Sledovat film Tři nevinní online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tři nevinní
  Sledovat 1467 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Josef Mach
Hrají a postavy:
Jiří Sovák (Halama/Poupě/Pic/Vlk), Marie Drahokoupilová (Jarmila Poupětová), Libuše Švormová (Věra Picová), Kateřina Burianová (Boženka), Josef Bek (Major Panenka), Josef Bláha (Kandl)
Země:
Československo
Rok výroby:
1973
Popis:
V socialismu i kriminální delikty mohly být jedině banální, zvláště když se jednalo o komedii. V tomto případě se vyšetřuje loupež v jednom kině. Problém ovšem nastane v okamžiku, kdy bodrý vyšetřovatel zjistí, že jednotliví podezřelí jsou si k nerozeznání podobní. Jiří Sovák se ze všech sil, ale přesto marně snažil bavit prostoduše karikovanými figurkami protřelého zloděje aut, upejpavého novomanžela i zuřivého žárlivce.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski